- VICTORINOX

Цена
€79 25 / 155 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Основният практичен инструмент за вашата чанта
Произведен в Швейцария функционален спътник с 10 функции
В избор от три свежи стила, за да изразите своята женствена страна
10 функции:
- Острие/нож за писма
- Ножици
- Карфица
- Пила за нокти
- Отвертка за малки кръстати винтове (върхът на пилата)
- Клечка за зъби
- Пинсети
- Химикалка
- Линийка см
- Линийка инчове
Височина 4 мм
Дължина 82 мм
Широчина 55 мм
Тегло 26 гр
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | дамски |
| Материал | ABS |
| Цвят | Classic New York Style |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Дължина на острието (mm) | 60 |
| Обща дължина (mm) | 82 |
| Материал на острието | Неръждаема стомана |
| Материал на дръжката | Пластмаса |
| Тип заключване | Без заключване |
| Тегло (g) | 26 |
| Тип острие | Spear Point |
| Тип режеща ивица | Гладко |
| Механизъм за отваряне | Ръчно |
| Клипс за джоб | Не |
| Цвят | Сребрист |
| Твърдост на острието (HRC) | 56 |
| Тегло | 0.00кг |
Victorinox Swiss Card New York Style – Ултракомпактна мултифункционална карта
Носете 10 основни функции в портфейла си с Victorinox Swiss Card New York Style. Тази мултифункционална карта с размерите на кредитна карта включва ножче от неръждаема стомана, ножичка, пила за нокти и още, в елегантен дизайн за ежедневно носене.
Ключови Предимства
- Ултракомпактен дизайн — Побира се лесно във всеки портфейл или чанта, винаги под ръка.
- 10 практични функции — Включва ножче, ножичка, пила, отвертка, пинсета, клечка за зъби и други.
- Издръжлива неръждаема стомана — Произведено в Швейцария с висококачествени материали за дълготрайна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Материал | Неръждаема стомана |
| Функции | 10 |
| Тегло | 26 g |
| Размери | 82 x 55 x 5 mm |
Какво има в кутията
- Victorinox Swiss Card New York Style
- Неопренов калъф
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




